CEA STAFF


TOM KENNEDY
UniServ Rep

Bethel, Brookfield, NEA Danbury, New Fairfield, NEA Ridgefield, Sherman


SUZANNE HAVILAND
UniServ Rep

Canton, East Granby, East Windsor, Enfield, Granby, Simsbury, Suffield, Windsor, Windsor Locks


SUSAN WEISHEIT
UniServ Associate

Region 1


SUE FULLETON
UniServ Rep

Canaan, Cornwall, Kent, Litchfield, New Milford, North Canaan, Region 1 - Housatonic Valley, Region 6 - Wamago, Region 12 - Shepaug Valley, Region 14 - Nonnewaug, Salisbury, Sharon


STEVE OZGA
UniServ Rep

Brooklyn, Centerbury, Chaplin, Hampton, Killingly, Plainfield , Pomfret, Putnam, Region 11, Scotland, Sterling, Thompson, Woodstock, Woodstock Academy


SHARON QUINN
UniServ Rep

Stamford


SARA POMPONI
UniServ Rep

Avon, Bloomfield, CREC, West Hartford


MIKE CASEY
UniServ Rep

East Lyme, Franklin, LEARN, Lebanon, Montville, Norwich, Norwich Free Academy, Norwich Integrated Day, Region 18, Sprague


MIKE BREEN
Regional Organizer

Region 4


MIKE BRADY
UniServ Rep

Barkhamsted, Colebrook, Gilbert Shool, Hartland, New Hartford, Norfolk, Plymouth, Region 7, Region 10, Shared Services, Thomaston, Torrington, Winchester


MARTY DEREN
UniServ Rep

East Hartford, Manchester, South Windsor, Vernon


LISA BRENNAN
UniServ Associate

Region 3


LAUREN HEBERT
UniServ Rep

Ashford, Bolton, Columbia, Coventry, Eastford, Ellington, Mansfield, Regions 19 - E.O. Smith, Somers, Stafford, Tolland, Union, Willington


KIM DAVIS
UniServ Rep

Andover, Cromwell, East Haddam, East Hampton, Glastonbury, Hebron, Marlborough, Portland, Region 8 RHAM, Rocky Hill


KATHY SHOLES
UniServ Associate

Region 4


JUSTIN ZARTMAN
UniServ Rep

Berlin, Farmington, Newington, Plainville, Southington, Wolcott


JOE ZAWAWI
Regional Organizer

Region 3


JIM TESSITORE
UniServ Rep

Waterbury


JEFF MOCKLER
UniServ Rep

Cheshire, Naugatuck, Oxford, Region 15, Region 16 - Pomperaug, Seymour, Watertown


HERMAN WHITTER
Regional Organizer

Region 1


GLORIA DIMON
UniServ Rep

Clinton, East Haven , Haddam-Killingworth, Madison, Old Saybrook, Region 13, Region 4, Westbrook


ERIC MARSHALL
UniServ Rep

Bridgeport


ERIC FISHER
UniServ Rep

Easton, Fairfield, New Beginnings, Redding, Region 9 - Joel Barlow, Weston, Westport


ED THIBODEAU
UniServ Rep

Branford, Guilford, Hamden, North Haven, Wallingford


DONNA BABBIN
UniServ Associate

Region 2


DONALD JONES
UniServ Rep

CES, Milford, Stratford, Trumbull


DAVID ENG-WONG
UniServ Rep

Darien, Greenwich, New Canaan, Wilton


CHRIS TEIFKE
UniServ Rep

Griswold, Groton, ISAAC, Ledyard, Lisbon, New London, North Stonington, Preston, Stonington, Voluntown


BRETT PICKERIGN
UniServ Rep

ACES, Amity, Bethany, Derby, Monroe, Orange, Shelton, Woodbridge


BRENDAN MURPHY
Regional Organizer

Region 2