CEA STAFF


HERMAN WHITTER
Regional Organizer

Region 1


BRENDAN MURPHY
Regional Organizer

Region 2


MIKE BREEN
Regional Organizer

Region 4


JOE ZAWAWI
Regional Organizer

Region 3


KIM DAVIS
UniServ Rep

Andover, Cromwell, East Haddam, East Hampton, Glastonbury, Hebron, Marlborough, Portland, Region 8, RHAM, Rocky Hill


MIKE BRADY
UniServ Rep

Barkhamsted, Burlington, Colebrook, Gilbert School, Hartland, Harwinton, New Hartford, Norfolk, Plymouth, Region 7, Region 10, Shared Services, Thomaston, Torrington, Winchester


MIKE CASEY
UniServ Rep

East Lyme, Franklin, LEARN, Lebanon, Lyme, Montville, Norwich, Norwich Free Academy, Norwich Integrated Day, Old Lyme, Region 18, Sprague


DAVID ENG-WONG
UniServ Rep

Darien, Greenwich, New Canaan, Wilton


ERIC FISHER
UniServ Rep

Easton, Fairfield, Joel Barlow, New Beginnings, Redding, Region 9, Weston, Westport


MARTY DEREN
UniServ Rep

East Hartford, Manchester, South Windsor, Vernon


SUE FULLETON
UniServ Rep

Bethlehem, Bridgewater, Canaan, Cornwall, Goshen, Housatonic Valley, Kent, Litchfield, Morris, New Milford, Nonnewaug, North Canaan, Region 1, Region 6, Region 12, Region 14, Roxbury, Salisbury, Sharon, Shepaug Valley, Wamago, Warren, Washington, Woodbury


GLORIA DIMON
UniServ Rep

Chester, Clinton, Deep River, Durham, East Haven , Essex, Haddam, Killingworth, Madison, Middlefield, Old Saybrook, Region 4, Region 13, Westbrook


DONALD JONES
UniServ Rep

CES, Milford, Stratford, Trumbull


TOM KENNEDY
UniServ Rep

Bethel, Brookfield, NEA Danbury, New Fairfield, NEA Ridgefield, Sherman


SUZANNE HAVILAND
UniServ Rep

Canton, East Granby, East Windsor, Enfield, Granby, Simsbury, Suffield, Windsor, Windsor Locks


LAUREN HEBERT
UniServ Rep

Ashford, Bolton, Columbia, Coventry, Eastford, Ellington, Mansfield, E.O. Smith, Region 19, Somers, Stafford, Tolland, Union, Willington


SARA POMPONI
UniServ Rep

Avon, Bloomfield, CREC, West Hartford


BRETT PICKERIGN
UniServ Rep

ACES, Amity, Bethany, Derby, Monroe, Orange, Region 5, Shelton, Woodbridge


ERIC MARSHALL
UniServ Rep

Bridgeport


STEVE OZGA
UniServ Rep

Brooklyn, Centerbury, Chaplin, Hampton, Killingly, Plainfield , Pomfret, Putnam, Region 11, Scotland, Sterling, Thompson, Woodstock, Woodstock Academy


JEFF MOCKLER
UniServ Rep

Beacon Falls, Cheshire, Middlebury, Naugatuck, Oxford, Pomperaug, Prospect, Region 15, Region 16, Seymour, Southbury, Watertown


JUSTIN ZARTMAN
UniServ Rep

Berlin, Farmington, Newington, Plainville, Southington, Wolcott


SHARON QUINN
UniServ Rep

Stamford


JIM TESSITORE
UniServ Rep

Waterbury


CHRIS TEIFKE
UniServ Rep

Griswold, Groton, ISAAC, Ledyard, Lisbon, New London, North Stonington, Preston, Stonington, Voluntown


SUSAN WEISHEIT
UniServ Associate

Region 1


DONNA BABBIN
UniServ Associate

Region 2


KATHY SHOLES
UniServ Associate

Region 4


ED THIBODEAU
UniServ Rep

Branford, Guilford, Hamden, North Haven, Wallingford


LISA BRENNAN
UniServ Associate

Region 3